Mini roletki okienneSystem MINI - jest to system wolnowiszący zawieszany bezinwazyjnie do ramy okiennej lub przykręcany za pomocą wkrętów. Roleta jest na rurze ø17, posiada stalową belkę obciążającą i kompletny mechanizm.  Istnieje możliwość zamocowania prowadzenia żyłkowego. W tym systemie można zastosować również materiał do rolet DZIEŃ-NOC.
Kolorystyka: biały / brąz

System PLUS - jest to system do tzw. rolet wielkogabarytowych, system ten montuje się do sufitu lub ściany. Roleta jest na rurze ø24, posiada stalową belkę obciążającą i kompletny mechanizm który posiada uchwyty metalowe.

Kolorystyka: biały


Roletka okienna UNI BESTA

System UNI BESTA - jest to najczęściej wybierany produkt przez naszych klientów. Roleta znajduje zastosowanie przy oknach PCV, drewno, ALUMINIUM.   Roleta jest na rurze ø17, posiada stalową belkę obciążającą, skrzynkę, prowadnice płaską i kompletny mechanizm.  System ten jest montowany na wkręty do listwy przyszybowej okna. W tym systemie można zastosować również materiały do rolet DZIEŃ-NOC.

Kolorystyka: biały / brąz / złoty dąb / orzech / wiśnia / machoń / paleta RAL

 

 

 


Roletka okienna UNI BESTA PRZESTRZENNA

System UNI BESTA PRZESTRZENNA - jest to najczęściej wybierany produkt przez naszych klientów którzy chcą zamontować roletę bezinwazyjnie. Roleta znajduje zastosowanie przy oknach PCV, drewno, ALUMINIUM.   Roleta jest na rurze ø17, posiada stalową belkę obciążającą, skrzynkę, prowadnice przestrzenne i kompletny mechanizm.  System ten jest montowany na taśmę piankową dwustronną. W tym systemie można zastosować również materiały do rolet DZIEŃ-NOC.

Kolorystyka: biały / brąz / złoty dąb / orzech / wiśnia / machoń

 

 


Roletka okienna UNI SPREZYNASystem UNI BESTA SPREZYNA - jest to produkt którym możemy zastosować do okna PCV jak i dachowego, dzięki swojemu nowemu napędowi sprężynowemu naciąg materiału jest ciągle stały i roletę możemy zamontować od dołu skrzydła okiennego. Roleta znajduje zastosowanie przy oknach PCV, ALUMINIUM, dachowych.  System ten jest montowany na taśmę piankową dwustronną.

Kolorystyka: biały
 


System roletek okiennych BAMARSystem BAMAR - jest to alternatywny system do UNI BESTA PRZESTRZENNA. Od wspomnianego systemu różni się jedynie kształtem. Jest to produkt  montowany bezinwazyjnie. Roleta znajduje zastosowanie przy oknach PCV, drewno, ALUMINIUM.   Roleta jest na rurze ø24, posiada stalową belkę obciążającą, skrzynkę, prowadnice przestrzenne i kompletny mechanizm.  System ten jest montowany na taśmę piankową dwustronną. W tym systemie można zastosować również materiały do rolet DZIEŃ-NOC.

Kolorystyka: biały / brąz


 


Roletka na okno dachowe
System DACHOWE DEKOLUX - to wysokiej jakości wyrób zaadresowany do szerokiego grona odbiorców, dopasowany do wszystkich dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym modeli okien dachowych. W naszych roletach dachowych są zastosowane TYLKO prowadnice szerokie, tak aby materiał nie „wypadał”. System posiada napęd sprężynowy i jest montowany do okna dachowego za pomocą wkrętów.

Kolorystyka: anoda[srebrny] / ciemna sosna